KURUMSAL

Hakkımızda

İstanbul İlaç San ve Tic A.Ş. ilaç sektöründe faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli yeni nesil bir aile şirketini temsil etmektedir.

İstanbul İlaç San. ve Tic. A.Ş, 1962 yılında merhum Eczacı İsmail Azmi Yüksel tarafından kurulmuş olup, 2017 yılında Dr. Olcay Gündüz ve eşi Uzm. Kimyager. Neslihan Gündüz tarafından satın alınmıştır. Çok eski ve “köklü” bir ilaç firması olarak hizmet vermektedir.

Şuan ki ürünleri arasında, Soğuk algınlığı ilaçları, Vitamin Şurupları, AntiFungal ilaçlar, antihipertansifler  ve Gastroenterolojik ürünler bulunmaktadır.
2021 yılı ürün skalasında ise;  Enjektabl ve Oral Antibiyotikler, Gastroenterolojik ve AntiFungal yeni ürünleri de yer alacaktır.

Aynı zamanda, İstanbul İlaç San. ve Tic. A.Ş. son zamanlarda tüm Dünya’da ihtiyaç haline gelen gıda takviyeleri ve vitamin ürünlerini ruhsatlandırmak üzere de çalışmaktadır.

Günümüzde de varlığını sürdürmekte olan İstanbul İlaç, hastaların ve Türk tıbbının 58 yıldır hizmetinde olup, değerli halkımıza ve gelecek nesillere ilaç üretmeye ve geliştirmeye devam edecektir. 

 

Misyonumuz

İnsan sağlığına değer veren “Köklü” bir sağlık kuruluşu olarak hedefimiz; ürünlerimiz ve hizmetimizle hastalıkların önlenmesine, teşhisine ve tedavisine yardımcı olmaktır.

Bu amaçla, bireyin ve toplumun güvendiği bir şirket olabilmek için fonksiyonel yetkinliklerimizi geliştirmek, ürün akış yönetimimizi etkinleştirmek için çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz

İnsan sağlığına değer veren, köklü bir sağlık kuruluşu olmanın getirdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini her yıl artırarak, sektöründe öncülük yapmayı hedefleyen ve insan sağlığı için güvenilir ürünler üreterek Türkiye İlaç pazarında öncü firmalarından birisi olabilmek. 

 

Değerlerimiz

İNANÇ VE GÜVEN : Şirketimize, ismimize, çalışanlarımıza ve ürünlerimize güveniyoruz

DÜRÜSTLÜK : Üretimden, satışa, her anlamda ve alanda dürüst olmaya özen gösteriyoruz.

CESARET : Sorunları sakin bir yetkinlikle ele alıyoruz. İnisiyatif kullanmayı seviyoruz.

MÜKEMMELLİK : İşimiz en büyük tutkumuz.

SORUMLULUK : Sorumluluk üstlenerek ilerliyoruz, büyüyoruz, gelişiyoruz.

SAYGI : Farklılıkları kabul ederek, bireylerin kişisel özelliklerini gözetiyoruz ve önemsiyoruz.

TAKIM ÇALIŞMASI : Birlikte daha mutluyuz.

 

=